Drzwi zewnętrzne Delta

Jeszcze 10 lat temu 99 % klientów kupujących drzwi (niezależnie czy drzwi były przeznaczone do domu jednorodzinnego lub bloku mieszkalnego) nie zwracało większej uwagi na izolacyjność akustyczną drzwi, a decydującym czynnikiem przy wyborze drzwi była ich cena, estetyka lub odporność na włamanie. Często zdarzało się, że klienci mający większe wymagania (szczególnie w budynkach z tzw. wielkiej płyty) montowali podwójne drzwi. Obecnie oprócz drzwi, które spełniają wymagania przepisów budowlanych (Rw = 27 dB – 30 dB) klient ma wybór za niewielką dopłatą rzędu 250,00 – 500,00 możliwość zakupu drzwi Delta o parametrach z tzw. najwyższej półki czyli Rw = 42dB (drzwi Master 68KL) do 46dB (drzwi Magnum 68KR). 

milano-10-antracyt-prime-scaled

Drzwi zewnętrzne Erkado

Drewno wykorzystuje się do budowy drzwi od setek lat, bo jest naturalne, eleganckie i solidne. Drzwi drewniane są dziś synonimem luksusu. Nie ma jednak drugiego materiału, który nie tylko świetnie wygląda, tworząc w domu niepowtarzalny klimat, ma znakomitą izolacyjność termiczną i akustyczną, a do tego jest modny i bardzo trwały.

Drzwi zewnętrzne Gerda

Jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania? Czym powinny się charakteryzować i jakie ich właściwości decydują o tym, że są wybierane przez właścicieli czterech kątów? Firma Gerda i jej konstruktorzy od wielu lat doskonalą swoje produkty. Celem jest dostarczenie klientom znakomitych drzwi do mieszkania w bloku wielorodzinnym. Cechuje je wytrzymałość, elegancja i funkcjonalność.

milano-10-antracyt-prime-scaled

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Wikęd to producent drzwi zewnętrznych. Założona w 2002 roku firma w ciągu ponad 20 lat działalności, wyróżniona została wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkakrotnie tytułem Gazeli Biznesu. Misją firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałej obsługi i najwyższej jakości produkt. Wikęd oferuje szeroką gamę najwyższej klasy drzwi zewnętrznych, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów Cały czas poszerzamy swój asortyment i obecnie oferujemy pełną gamę drzwi zewnętrznych, metalowych do domu i biura, drzwi zewnętrznych jedno i dwuskrzydłowych, drzwi ognioodpornych do budynków użyteczności publicznej i szkół oraz drzwi wejściowych antywłamaniowych. Firma Wikęd w produkcji wykorzystuje najnowsze technologie i stawia na jakość wykonania z dbałością o każdy detal.

lorem ipsum dolor
Drzwi-zewnetrzne-Wiked-OPTIMUM-INOX

ul. Gen. J. Dąbrowskiego 99/19

93-202 Łódź

biuro@emfaniso.pl

788-841-573