Drzwi wewnętrzne DRE

Obserwujemy trendy, słuchamy klientów, znajdujemy rozwiązania, które najlepiej pasują do danego pomieszczenia i pod konkretne zastosowanie. Nasze działania niezmienne kształtuje jedno przekonanie – drzwi to wizytówka każdego wnętrza.

DRE Direct

Jako jedyny producent drzwi w Polsce opracowaliśmy i opatentowaliśmy metodę opłaszczowania krawędzi przylgi skrzydła okleinami o dużej twardości i małej elastyczności. Pozwala nam to pokrywać krawędź czołową i wewnętrzną okleinami CPL i HPL o grubości nawet do 0,8mm.

CITI-2-niebieski-zloto.jpg


Drzwi wewnętrzne Erkado

Drzwi wewnętrzne spełniają przynajmniej kilka ważnych funkcji. Nie tylko pozwalają uporządkować przestrzeń, dzieląc dom czy mieszkanie na strefy, ale też zapewniają intymność, przy okazji stanowiąc ważny element wystroju wnętrza. Ich styl powinien korespondować z charakterem poszczególnych pomieszczeń.

Drzwi wewnętrzne Porta

Masz specjalne potrzeby? Nasi specjaliści od rozwiązań nietypowych mogą przygotować dla Ciebie drzwi na zamówienie – w nietypowym wymiarze, kolorze lub ze specjalnym frezem. Oznacza to nieco dłuższy czas oczekiwania i nieco większy koszt, ale warto – drzwi, które otrzymasz, będą naprawdę wyjątkowe!

WYBIERZ DRZWI

Znajdź drzwi, klamkę lub akcesoria pasujące do Twojego domu, a potem dostosuj ich wygląd i funkcje do swoich potrzeb. W tym procesie cena aktualizowana jest na bieżąco. Kiedy skończysz, wydrukuj swoje zamówienie albo zapisz jako PDF i pokaż sprzedawcy.

lorem ipsum dolor
vivento-drzwi


Drzwi wewnętrzne Vivento

Oferujemy aż 6 grup kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ciemne odcienie drewna dodadzą
elegancji i szyku, jasne natomiast optycznie powiększą przestrzeń. A może wolisz coś bardziej nowoczesnego i oryginalnego? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszymi drzwiami w kolorach białym, szarym, czarnym czy nawet granatowym. Wybierz drzwi, które idealnie dopasują się do Twojego wnętrza.

ul. Gen. J. Dąbrowskiego 99/19

93-202 Łódź

biuro@emfaniso.pl

788-841-573